Carlsberg Polska - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Carlsberg Polska

Piwa koncernowe

Karmi

Lekkie, karmelowe piwo o niskiej zawartości alkoholu. Unikalna receptura sprawia, że nie ma ono charakterystycznej dla piwa goryczy, a jego smak można określić jako słodkawo-słodowy.
W zapachu przebija się nuta karmelowo-chmielowa. Schłodzone Karmi idealnie orzeźwia. Zawartość alkoholu: 0,5%. Karmi dostępne w wersjach:

Karmi Classic – ciemne piwo o zawartości 0,5% alkoholu, w skład którego wchodzą mieszanki słodów jęczmiennego i chmielu,
Karmi Malinowa Pasja
– niskoprocentowe piwo o 0,5% zawartości alkoholu, o smaku malin i karmelu,
Karmi Poema di Cáffe
– lekkie, niskokaloryczne piwo o zawartości alkoholu 0,5% i 10,5% ekstraktu, o kawowym aromacie i ciemnym zabarwieniu.

 

Bosman Specjal

Jasny mocny lager. Oryginalna kompozycja składników, większa zawartość ekstraktu i alkoholu, złoto-bursztynowy kolor, gęsta piana i charakterystyczna "bosmańska" goryczka. Srebrny medal w międzynarodowym konkursie Monde Selection 2010 w Brukseli oraz złoty medal "Chmielaki Krasnostawskie" 2010.
Ekstrakt:
14,9%.  Zawartość alkoholu: 6,6%.


Bosman Full
Jasny pełny lager. Łagodny subtelny smak, bogaty chmielowy bukiet, klarowność, gęsta piana i bursztynowo-złota barwa. Piwo Bosman Full zostało nagrodzone złotym medalem na międzynarodowym konkursie Monde Selection 2010 w Brukseli.
Ekstrakt: 12,5%. Zawartość alkoholu: 5,7%

Carlsberg

Jedno z najlepiej sprzedawanych piw na świecie trafiło do Polski, po tym jak Koncern wykupił browar Okocim, to wlaśnie w nim, według oryginalnej receptury wytwarzane jest piwo.
Zawartość alkoholu: 5%

Harnaś

Góralskie piwo, warzone na podstawie tradycyjnych receptur, opracowane i dopuszczone do sprzedaży w 2003 roku. Piwo o wyraźnym smaku, przeznaczone głównie dla lubiących goryczkę.
Zawartość alkoholu 6%.

Kasztelan niepasteryzowane

Niepasteryzowany, jasny pełny lager dolnej fermentacji, o świeżym, zbalansowanym smaku, owocowo-kwiatowym aromacie i umiarkowanym wysyceniu.
Zawartość
alkoholu 5,7%.


Okocim O.K. Beer
Piwo jasne typu lager, o wyrazistym, zdecydowanym chmielowym smaku. Gęsta i wysoka piana. Okocim O.K. jest rozpoznawane zarówno w Polsce jak i w USA jako Piwo Stawskiego ze względu na etykietę na szyjce i szyjkę butelki. Okocim produkowany jest głównie na eksport.
Ekstrakt: 12,5%. Zawartość alkoholu: 5,6%

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego