Cydry - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Cydry 

Cydr Lubelski

Lekki, orzeżwiający owocowy napój alkoholowy - produkt regionalny z Lubelszczyzny, słynącej z najlepszych gatunkowo odmian jabłek. Idealne warunki klimatyczne sprawiają, że w tym rejonie dojrzewają najbardziej soczyste i dorodne owoce. Z nich tłoczony jest moszcz jabłkowy, fermentujący w zbiornikach ciśnieniowych, nasycając się naturalnie powstającym dwutlenkiem węgla. Proces produkcji, na który składa się również użycie szlachetnych odmian drożdży i odpowiedni czas leżakowania sprawia, że ten niezwykle lekki napój alkoholowy urzeka swoim naturalnie owocowym smakiem. Delikatna słodycz Cydru Lubelskiego to zasługa przede wszystkim owoców, ponieważ produkt nie zawiera słodzików, nie jest aromatyzowany, ani dodatkowo barwiony. Cydr Lubelski jest lżejszy od wina i jednocześnie subtelniejszy niż piwo. Polecany szczególnie na upalne dni.  

Pojemność: 1 l
Zawartość alkoholu: 4,5%


 

Cydr Lubelski
Jabłko suszone na miodzie

Wyjątkowo lekki napój alkoholowy, powstający ze świeżych oraz suszonych polskich jabłek, wzbogacony dodatkiem naturalnego miodu. Niezwykle aromatyczna kompozycja Cydru Lubelskiego - Jabłko Suszone na Miodzie to doskonale zbalansowana słodycz miodu połączona z delikatnym, słodko-kwaśnym smakiem dojrzewających w słońcu jabłek.
Pojemność: 1 l
Zawartość alkoholu: 4,5%


Green Mill Cider
Cydr produkowany przez Kampanię Piwowarską: "naturalny, tradycyjny cydr powstający w 100% z jabłek, w procesie fermentacji z wykorzystaniem drożdży cydrowych. Specjalna kompozycja kilku gatunków jabłek nadaje mu harmonijny, kwaskowaty smak z nutą słodyczy oraz świeży zapach. Delikatnie pasteryzowany. Produkt bezglutenowy.
Pojemność: 0,4%
Zawartość alkoholu: 4,5%


Joker
napój cydrowy o smaku owoców leśnych
Orzeźwiające połączenie delikatnie musującego cydru i smaku owoców leśnych. Lekki, świeży Joker najlepiej smakuje podawany na zimno. Zamknięty w schłodzonej butelce owocowy smak staje się wyraźnie wyczuwalny a delikatnie dopełniony aromatem soczystych jabłek pozwala zapomnieć, że napój zawiera alkohol. Jabłka wykorzystywane do produkcji Jokera są mieszanką tradycyjnych odmian winnych, zapewniając odpowiednią kwaskowość napoju. Wyraźne leśne nuty malin i jagód łagodzą go słodyczą. Po wielotygodniowym leżakowaniu podczas długich zimowych miesięcy i następnie blendowaniu staje się gotowym napojem.

Skład: cydr, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat.
Produkt posiada Certyfikat Koszerno
ści.

Pojemność: 0,33 l
Zawartość alkoholu: 4,5%Dobroński Cydr

Doskonały, klasyczny cydr. Niepowtarzalny smak zawdzięcza szczegółowo opracowanej i starannie strzeżonej recepturze. Jego lekki i orzeźwiający smak przywodzi na myśl klimat sadów pachnących.
Pojemność: 0,75l
Zawartość alkoholu: 4,5%Warka Cider Premium

100% oryginalny naturalny cydr. Unikatowy, orzeźwiający smak, który pobudza zmysły.
Pojemność: 0,33l
Zawartość alkoholu: 4,5%Warka Perry Premium

100% oryginalne naturalne perry. Unikatowy, orzeźwiający smak, który pobudza zmysły.
Pojemność: 0,33l
Zawartość alkoholu: 4,5%


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego