Izrael - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Izrael

Wina
 

Altitude +624  
Cabernet Sauvignon 2009
(Barkan)
Izraelskie wino czerwone wytrawne, koszerne. Wytwarzane z winogron szczepu Cabernet Sauvignon, uprawianych na wzgórzach Golan, na wysokości 624 m.n.p.m. (stąd nazwa wina). Leżakowane 14 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu. Wino aromatyczne, wyraziste, pełne smaków: mokka, czerwone wiśnie, maliny, ziemia, tytoń i liście czarnej porzeczki. Długi, pełen niuansów finisz.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 14%


Superieur
Cabernet Sauvignon 2007
(Barkan)
Izraelskie koszerne wino klasy premium, powstające tylko w najlepszych rocznikach z winogron szczepu Cabernet Sauvignon uprawianych w Górnej Galilei oraz Wzgórz Golan. Leżakuje 16-20 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu i pół roku w butelkach. Wino gładkie i miękkie, korzenne, pikantne i wyraźnie ziołowe.  Ciemnopurpurowa barwa oraz wspaniały bukiet czarnej porzeczki, dojrzałych wiśni, jeżyn i jagód. Bogate i skoncentrowane, z nutami dębu, szałwii i drzewa cedrowego. Długi finisz, lekko mineralny z pikantnym akcentem i aksamitnymi taninami. Złoty medal Vinexpo Bordeaux 2007.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 14,5%


Kinor Sacramental
(Barkan)
Izraelskie wino czerwone słodkie, koszerne. Wytwarzane z winogron szczepu Carignan, uprawianych w winnicach na Wzgórzach Golan, w Północnej Galilei, Górach Judejskich i na Negevie. Owocowy bukiet zapachowy. Smak przyjemny, słodki i owocowy. Doskonałe z wszelkiego rodzaju deserami, lodami oraz sałatkami owocowymi. Serwować w temperaturze pokojowej lub lekko schłodzone.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 12%


Domaine Latroun
Merlot 2011
(Barkan)
Izraelskie czerwone wytrawne wino koszerne. Ciemnorubinowa barwa i bogaty owocowy aromat. W smaku pełne i aksamitne, bardzo owocowe, z nutami porzeczek, malin, wiśni i czereśni, o długim finiszu z elegancką wanilią. Polecane z pieczonym i grillowanym mięsem oraz z makaronami.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 12,5%


Barkan Classic
Merlot & Argaman 2011
(Barkan)
Izraelskie czerwone wytrawne wino koszerne. Stworzone ze szczepów Merlot (50%) oraz Argaman (50%). Argaman (oryginalny izraelski szczep) nadaje winu wspaniały kolor oraz mocno owocowy aromat. Połączony z Merlotem, wnoszącym głębię smaku i taniny, stanowi esencję izraelskiego charakteru wina. Polecane do dań kuchni bliskowschodniej.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 12%


Barkan Kiddush Carignan
Sweet Red Kiddush Wine

Izraelskie wino
czerwone, słodkie,
o przyjemnym owocowym aromacie
i intensywnym smaku dojrzałych czarnych czereśni.
Doskonałe do deserów, lodów i sałatek owocowych.
Można podawać w temperaturze pokojowej
lub lekko schłodzone.
Koszerne.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 12%


Barkan Shabat Shalom
Sweet Red Kiddush Wine

Izraelskie wino
czerwone, słodkie,
o przyjemnym owocowym aromacie i smaku.
Doskonałe do potraw z wątróbki, deserów,
lodów i sałatek owocowych.
Można podawać w temperaturze pokojowej
lub lekko schłodzone.
Koszerne.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 11%


Zmora
Cabernet Sauvignon 2012
(Ben Ami)
Izraelskie młode czerwone wino półsłodkie, koszerne. Wytwarzane z winogron szczepu Cabernet Sauvignon pochodzących z winnic na Wzgórzach Golan, w Północnej Galilei, w Górach Judejskich i Negevie. Wino o purpurowej barwie oraz aromacie świeżych jagód, porzeczkowych powideł, wiśni i kwiatów. Smak dojrzałych czerwonych owoców i rodzynek, z nutami wanilii, przypraw korzennych i lekko zaznaczonymi taninami. Doskonale zrównoważone, o miękkiej konsystencji i przyjemnym finiszu.
Pojemność: 0,75 l
Zawartość alkoholu: 12%


 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego