Koniaki - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Koniaki

 
 

Baron Otard VSOP
K
oniak pochodzący z Château de Cognac. Trunek o złocistej barwie, leżakowany minimum 4,5 roku w chłodnych piwnicach średniowiecznego zamku. Koniak o subtelnym kwiecistym bukiecie, z nutami lipy, gruszki, wanilii i tytoniu.
Pojemność:
0,7 l
Zawartość alkoholu:
40%

Bowen V.S.O.P.
Połączenie destylatów
z Fins Bois i Champagnes, leżakowanych przez 4 - 5 lat w beczkach z dębu z Limousin. Koniak o głębokiej mahoniowej barwie. Złożony owocowo-kwiatowo-ziołowy aromat z nutami wanilii i dębowego drewna.
Zrównoważony i złożony w smaku: słodki i pikantny jednocześnie, z nutami kwiatów i wanilii. Doskonale komponuje się z przystawkami, polecany również po posiłku oraz jako doskonały dodatek do kawy czy lekkiego cygara.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu:
40%


 

GAUTIER 1755 XO Extra

Specjalna edycja koniaku GAUTIER XO stworzona z okazji 250 rocznicy utworzenia destylarni. Trunek niezwykle bogaty i delikatny. Wyczuwalne przyprawy korzenne oraz nuty wanilii pochodzące z dębowych beczek, natomiast w tle wyraźne niuanse kwiatowe. W ustach doskonale zbalansowany, potężny i wyrafinowany.
Pojemno
ść: 0,7L
Zawarto
ść alkoholu: 40%


HENNESSY Fine de Cognac

Hennessy Fine de Cognac to najbardziej nowoczesny produkt w gamie Hennessy, kompozycja 60 pojedynczych destylatów z okresem dojrzewania od 4 do 10 lat. Smak Hennessy Fine de Cognac to harmonia smaków: eteryczny, waniliowy, winny, czekoladowo-roślinny, z długim, pieprznym finiszem.
P
ojemność: 0,7l
Zawarto
ść alkoholu: 40%


 

MARTELL VS
Wykwintny koniak z destylatów leżakujących w dębowych beczkach przez 5-7 lat. Dobrze zbalansowany, z drzewnymi dominantami, przepełniony wonią owoców i kory, z subtelnymi nutami wanilii i orzechów. Finisz z lekko ostrym, kremowym posmakiem.
Pojemność: 0,7L
Zawartość alkoholu: 40%

MARTELL VSOP Medaillon

Koniak Martell VSOP jest kompozycją dojrzałych destylatów pochodzących z czterech najlepszych obszarów upraw regionu Cognac. Destylaty leżakowały w dębowych beczkach od 10 do 12 lat. Koniak łagodny, gładki, z aromatami dębu, miodu i wanilii. Smak świeży, miękki i zaokrąglony: słodkawa ziołowość, limonki i lukrecje, karmelizowane pigwy, rodzynki i śliwki, świeże nuty drewna dębowego (ziarna, orzechów laskowych). Łagodny i złożony długi finisz.

Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40%

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego