Wódki - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Wódki

 
 
 

Beluga
Noble Russian Vodka, Export

Rosyjska wódka o wyjątkowo łagodnym i słodkawym smaku, produkowana w surowym klimacie Syberii ze słodowanej pszenicy, z dodatkiem krystalicznej wody, ekstraktów ziołowych oraz niewielkich ilości dodatków smakowych wykorzystywanych w procesie destylacji: miodu, wanilii i płatków owsianych. Jest dwukrotnie destylowana, a następnie filtrowana przez piasek kwarcowy i srebrne płytki oraz liczącą 10,5 metra kolumnę wypełnioną węglem brzozowym.
Pojemność: 0,7l
Zawartość alkoholu: 40%

Dune Vodka
Wódka klasy premium wyprodukowana z luksusowego spirytusu zbożowego, wielokrotnie destylowanego. Wódka o niepowtarzalnym, łagodnym smaku i aromacie, dostępna jest w oryginalnej, niebieskawej butelce.
Pojemność: 1,75 l
Zawartość alkoholu: 40%


Beluga Transatlantic Racing
Wódka
rosyjska najwyższej jakości, zawdzięczająca swój świeży posmak zarówno składnikom (słód jęczmienny) jak i procesowi produkcji - filtrowana jest przez czystą bawełnę a następnie leżakuje 30 dni po destylacji. Woda do produkcji trunku czerpana jest na Syberii, po czym poddawana filtracji przez piasek kwarcowy i srebro. Jest to jedna z najbardziej luksusowych i poszukiwanych wódek na świecie. Rosyjska marka jest ściśle powiązana z zawodami jachtowymi i stała się oficjalnym partnerem najszybszego jachtu klasy RC44 podczas otwarcia Oracle Cup w Miami w 2010r.
Pojemność: 0,7 l (piękna butelka z niebieskawego, francuskiego szkła ze zdobioną złotymi elementami etykietą, w skórzanym etui w kształcie łódki)
Zawartość alkoholu: 40%


Black Death Vodka
"Czarna Śmierć" to islandzka
wódka destylowana z buraków. Trunek o zaskakujacym słodkawo-karmelowym smaku. Przez wiele lat zakazana w USA, gdyż nazwa i etykieta "nasuwały skojarzenia z plagą moru i trucizną".
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 37,5%


FuckOff Vodka
Dobra n
iemiecka wódka w ciekawej butelce. Wódka czysta, o delikatnym, dobrze zbalansowanym smaku i lekkim charakterze. Zalecane podawanie:
lekko schłodzona, lecz nie zmrożona.
Może być używana do drinków.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40%

 

Chopin Potato + Chopin Rye
Polmos Siedlce
Wódka ziemniaczana w
ytwarzana z ziemniaków Stobrawa uprawianych na Podlasiu. Alkohol o delikatnym aromacie wanilii oraz wyczuwalnym posmaku jabłka, z wyrazistym i eleganckim wykończeniem.
Wódka żytnia, wytwarzana z podlaskiego żyta, o zbożowym aromacie, jedwabista, o delikatnym posmaku ciasta żytniego i lekko pikantnym wykończeniu.
Pojemność: 0,5 l + 0,5 l w podwójnej metalowej tubie
Zawartość alkoholu: 40%

Ciroc
Snap Frost Vodka
distilled from fine French grapes

W
ódka wytwarzana z dwóch francuskich szczepów winogron – Mauzac Blanc i Ugni Blanc, uprawianych w Gaillac (małym regionie w południowo - zachodniej Francji, między Roussillon i Pirenejami). Winogrona zbierane są ręcznie z pęków pozostawionych na przedłużony okres dojrzewania. Ciroc wykorzystuje zimną macerację, zimną fermentację i magazynowany jest też w niskiej temperaturze. Alkohol jest destylowany pięciokrotnie, by zanikł smak winogron, pozostawiając łagodny smak i niezwykle gładką konsystencję.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40%


Carskoje Sielo
Rosyjska wódka klasy premium produkowana według unikalnej receptury odnalezionej w archiwach muzeum Carskiego Sioła - letniej rezydencji królewskiej dynastii Romanowów. Butelka została ręcznie wykonana W Republice Czeskiej i jest repliką karafki używanej podczas obrzędu trwającej trzy dni koronacjii rosyjskich monarchów. Replikę karafki koronacyjnej zaprojektował w 1913r. słynny rosyjski artysta modernizmu, Fiodora Schechtela. Karafka ozdobiona jest wizerunkiem pałacu Katarzyny Wielkiej w Carskim Siole, jej monogramem, herbem rosyjskiego imperium i kwiatami tulipanów. Przy wytwarzaniu trunku wykorzystywany jest m.in. miód lipowy oraz wyciągi z: kwiatu lipowego, liści maliny i owoców wiści, nadające alkoholowi delikatności.  
Pojemność: 0,7 l (karafka w ozdobnym kartonie)
Zawartość alkoholu: 40%DQ Vodka

Szwedzka wódka zbożowa o delikatnym smaku, produkowana w niewielkiej miejscowości Malmköping, z pszenicy ozimej i  niezwykle czystej wody pochodzącej z podziemnych warstw, filtrowanej przez powłokę, która utworzyła się około dwa miliony lat temu, składającą się drobnego piasku oraz skał, które doskonale zmiękczają, filtrują oraz uzdatniają wodę.
W środku każdej butelki znajduje się aluminiowy pręt, dzięki któremu zmrożona wódka po wyjęciu z chłodziarki utrzymuje swoją temperaturę.
Pojemność: 1 l

Zawartość alkoholu: 40%


 


Exclusive
Kosher Vodka (Izrael)
Izraelska wódka, produkowana w oparciu o tradycyjną recepturę, ze 100% spirytusu zbożowego i czystej, źródlanej wody. Exclusiv jest marką mołdawską, lecz jej wersja koszerna produkowana jest tylko w Izraelu. Najwyższa, koszerna jakość wódki jest powierdzona oficialnym certyfikatem koszerności wydanym przez "Hatam Sofer, Peah Tikva" pod nadzorem Rabina Deutch oraz izraelskiego Rabinatu w Or-Akiva.
Pojemność: 0,5 l
Zawartość alkoholu: 40%


 

Goral Vodka 77
Słowacka wódka pszeniczna.
Do produkcji używana jest woda z podziemnych źródeł w Tatrach Wysokich, a jej estylat poddawany jest
7-krotnej mikrofiltracji przez zeolit, węgiel i diament.
Pojemność: 0,7 l
(butelka w kartonie)
Zawartość alkoholu: 40%


Orkisz
Spelt Vodka
Polska wódka klasy premium, produkowana w Polmos Lublin z najstarszej na świecie odmiany pszenicy - Triticum spelta, czyli orkiszu, będącym składnicą ogromnej ilości składników mineralnych. W procesie powolnej destylacji z orkiszu wytwarza się niewielkie ilości luksusowej wódki, którą cechuje niezrównana łagodność i subtelny smak.
Pojemność: 0,7 l
(w zestawie prezentowym z 2 kieliszkami)
Zawartość alkoholu: 40%Legenda Kremla
Rosyjska wytrawna wódka zbożowa. Produkcję tego trunku zapoczątkował
w pierwszej poł. XV w. mnich Isidor, który pierwszy stworzył rosyjską wódkę w klasztorze Chudov w murach Kremla, na podstawie starożytnej formuły, z najwyższej jakości spirytusu zbożowego. Prawdziwa tradycjyjna rosyjska wódka.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40%


Russkij Standart Platinum
Wódka Russian Standard to numer jeden wśród rosyjskich wódek klasy premium w Rosji. Powstała na bazie receptury stworzonej w 1894r przez światowej sławy chemika Dimitrija Mendelejewa, zatwierdzonej przez Cara Aleksandra III. Skład: połączenie ozimej pszenicy z krystalicznie czystą wodą pochodzącą z lodowców dalekiej północy. Filtrowana przez  specjalne filtry srebra, które sprawiają, że wódka ma bardzo łagodny smak. Każda butelka posiada specjalny certyfikat, zatwierdzony przez rząd Federacji Rosyjskiej, na którym znajdziemy unikalny numer, herb Petersburga oraz dwugłowego orła - godło Rosji. Kształt butelki nawiązuje do moskiewskiej Dzwonnicy Iwana Groźnego.
Pojemność: 1 l
Zawartość alkoholu: 40%


 

Russkij Standart Gold
Powstała na bazie receptury stworzonej w 1894r przez światowej sławy chemika Dmitrija Mendelejewa, zatwierdzonej przez Cara Aleksandra III. Połączenie najwyższej jakości wódki klasy Ultra Premium z pszenicy ozimej z ekstraktami żeńszenia syberyjskiego. Opakowanie produktu oddaje rosyjskie uwielbienie dla bogatych zdobień. Każda butelka posiada specjalny certyfikat.
Pojemność: 1 l
Zawartość alkoholu: 40%


Skyy Vodka
Amerykańska w
ódka o najniższym poziomie zanieczyszczeń, należąca do klasy super Premium (czterokrotnie destylowana i trzykrotnie filtrowana, raz przez węgiel drzewny i dwa razy przez filtry celulozowe). Efektem takiego procesu produkcji jest jej niepowtarzalny, niespotykany miękki i łagodny smak. Wódka uwielbiana przez Amerykanów, zyskująca coraz większe uznanie wśród konsumentów europejskich.
Pojemność: 1
l
Zawartość alkoholu: 40%

Smirnoff Black
Wódka ze spirytusu żytniego i zdemineralizowanej wody, dziesięciokrotnie filtrowana i trzykrotnie destylowana. Wódka Smirnoff występuje w wielu wersjach. Wszystkie wódki Smirnoffa charakteryzuje przyjemny dymny posmak i słodycz ziarna. Black jest destylowany czterokrotnie, najpierw trzy razy w stalowych kolumnach, potem w 150-letnim miedzianym alembiku, następnie raz filtrowany przez węgiel drzewny ze srebrnej brzozy syberyjskiej - co nadaje mu posmak bardziej dymny od wersji czerwonej.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 40%


Smirnoff Black
Espresso Coffe

Nowe wydanie doskonałej wódki. Wyjątkowo łagodna wódka Smirnoff Black Espresso o posmaku i aromacie kawy. Polecana mocno schłodzona lub jako dodatek do drinków.
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu:
37,5 %


1906,  40%,  0,7l;  0,5l;  0,1l
Absolwent, 40%,   0,7l; 0,5l                                
Absolut,  40%,  1l;  0,5l
Absolut Citron,  40%,  0,7l;  0,5l
Absolut Kurant,  40%,  0,7l;  0,5l
Absolut Orient Apple,  40%,  0,7l;  0,5l
Absolut Pears,  40%,  0,7l;  0,5l
Absolut Polakom, Limited Edition,  40%,  0,7l
Absolut Ruby Red,  40%,  0,7l;  0,5l
Baczewski J.A., Jeżynówka, 40%, poj. 0,5l
Baczewski J.A., Pomarańczówka, 40%, poj. 0,5l

Baczewski J.A., Vodka Monopolowa, 40%, poj. 0,5l; 0,7 l
Balsam Pomorski Original,  38%,  0,5l
Beluga, Noble Russian Vodka, Export,  40%,  0,7l
Beluga Transatlantic Racing Vodka,  40%,  0,7l
Bols  40%   1l ;   0,5l;  0,2l                  
Chłopska Pędzona, Czarny Bez,  40%,  0,5l
Chłopska Pędzona, Pieprzówka,  40%,  0,5l
Chłopska Pędzona, Pomarańczowo-Orzechowa,  32%,  0,5l
Chłopska Pędzona, Przepalanka,  36%,  0,5l
Chłopska Pędzona, Świąteczna,  40%,  0,5l
Ciroc, Snap Frost Vodka, z winogron, alk. 40%, poj. 0,7l
Cytrynówka Podlaska,  35%,  0,5l
Danzka,  40%,  0,7l
Danzka Citrus,  40%,  0,7l
Dębowa,  40%,  3l;  2l;  1,5l;  1l;  0,7l;  0,5l
Exclusive, Kosher Vodka (Israel), alk. 40%, poj. 1 l
Hava Nagila, Premium Israel Vodka, 40%, 0,7 l
Finlandia,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l   
Finlandia 101°,  50,5%,  0,7l
Finlandia Blackcurrant,  40%,  0,7l;  0,5l      
Finlandia Cranberry,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l;  0,35l
Finlandia Cranberry Fusion,  40%,  1l
Finlandia Grapefruit Fusion,  40%,  0,7l;  0,5l  
Finlandia Lime,  40%,  0,7l;  0,5l
Finlandia Mango,  40%,  0,7l;  0,5l       
Finlandia Redberry,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l;  0,35l
Golden Jerusalem, Premium Israel Vodka; 40%, 1l

J.A. Baczewski, wódka monopolowa, 40%,  0,7l;  0,5l;
J.A. Baczewski, pomarańczówka, 40%, 0,5l;
Jeżówka Jabłko i mięta,  34%,  0,5l
Krupnik Premium,  40%,  0,7l;  0,5l;  0,1l                     
Krupnik Premium, Cytrynowy,  36%,  0,5l
Krupnik Premium, Grapefruit,  36%,  0,5l
Lubelska Ananasowa,  32%,  0,5l
Lubelska Cytrynówka,  32%,  0,7l;  0,5l
Lubelska Grejpfrutowa,  34%,  0,5l
Lubelska Miętówka z limonką,  34%,  0,5l
Lubelska Porzeczkowa,  34%,  0,5l
Lubelska Trzy Zboża,  40%,  0,7l;  0,5l
Lubelska Wiśniówka,  32%,  0,5l
Lubelska Żurawinówka,  32%,  0,5l


Luksusowa,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l        
Luksusowa Dziki Cynamon,  30%,  0,5l
Luksusowa Świeży Ogórek,  30%,  0,5l
Luksusowa Wiśniowa,  30%,  0,5l     
Maximus, 40%,  1l;  0,7l;  0,5l
Maximus, Pieprzna Malina,  38%,  0,5l
Maximus, Zimny Cytrus,  38%,  0,5l
Myrnaja Tradicija  (Ukraina),  40%,  0,5l
Nemiroff Ukrainian Wheat,  40%,   0,7l;  0,5l                          
Nemiroff Original,  40%,   0,7l;  0,5l  
Orkisz, Spelt Vodka, alk. 40%, poj. 0,7l
Ozone,  40%,  0,7l                          
Pan Tadeusz,  40%,  0,7l;  0,5l              
Polska Wiśniowa,  36%,  0,5l
Russkij Standart Gold, 40%, 1 l;
Russkij Standart Platinum, 40%, 1 l;
Sobieski, Premium Vodka,  40%,  0,5l;  0,2l
Sobieski Vanilia,  40%,  0,5l
Soplica,  40%,  0,7l;  0,5l
Soplica Malinowa,  36%,  0,5l;  0,2l
Soplica Orzech Laskowy,  36%,  0,5l;  0,2l
Soplica Pigwowa,  36%,  0,5l;  0,2l
Soplica Wiśniowa,  36%,  0,5l;  0,2l
Smirnoff, 40%,   1l;  0,7l;  0,5l
Smirnoff Black, 40%,  0,7l

Spirytus Rektyfikowany (Polmos Warszawa), 95%,  0,5l;  0,2l
Starogardzka,  40%,  0,5l;  0,1l
Stock Prestige, 40%,  0,7l;  0,5l                            
Stock Prestige Citron, 37,5%,  0,5l     
Stock Prestige Cranberry, 37,5%,  0,5l
Stolichnaya Elit, Ultra Luxury Vodka, alk. 40%, poj.0,7l
Stumbras Centenary Vodka (z kłosem),  40% 0,7l;  0,5l;  0,2l
Stumbras Rye Bread,  40%,  0,7l
Wyborowa,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l;  0,2l
Wyborowa Citrus Squeeze,  30%,  0,5l
Wyborowa Ginger Bite,  30%,  0,5l
Wyborowa Lime&Mint (Cool),  30%,  0,5l
Wyborowa Mango (Splash),  30%,  0,5l
Zawisza Czarny, Premium Vodka (5x destyl.),  40%,  0,5l  
Żołądkowa Gorzka De Luxe,  40%,  1l;  0,7l;  0,5l;  0,2l;  0,1l
Żołądkowa Gorzka Jęczmienna, 40%,  0,7l;  0,5l
Żołądkowa Gorzka Tradycyjna, 38%,  0,7l;  0,5l;  0,2l;  0,1l
Żołądkowa Gorzka z Miętą,  38%,  0,7l;  0,5l;  0,2l;  0,1l
Żołądkowa Gorzka Na Trawie Żubrowej,  38%,  0,5l
Żubr,  40%,  0,5l;  0,1l
Żubrówka,  Bison Grass,  40%,  0,7l;  0,5l
Żubrówka Biała,  40%,  0,7l;  0,5l
Żubrówka Palona,  34%,  0,5l
Żytniówka,  40%,  0,5l;  0,2l;  0,1l

 

        

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego