Zestawy prezentowe - Alkohole Beata

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Zestawy prezentowe

 

Ballantine's Finest

Szkocka whisky, będąca kompozycją ponad 40 znakomitych whisky słodowych, wytwarzana od ponad 170 lat według niezmienionej receptury. Wyjątkowo delikatny smak, wzbogacony nutką wrzosowego miodu, aromatem mlecznej czekolady, wanilii i jablek.
Pojemność: 0,7l
Zawatość alkoholu:
40%


 


Beluga Transatlantic Racing
Wódka
rosyjska najwyższej jakości, zawdzięczająca swój świeży posmak zarówno składnikom (słód jęczmienny) jak i procesowi produkcji - filtrowana jest przez czystą bawełnę a następnie leżakuje 30 dni po destylacji. Woda do produkcji trunku czerpana jest na Syberii, po czym poddawana filtracji przez piasek kwarcowy i srebro. Jest to jedna z najbardziej luksusowych i poszukiwanych wódek na świecie. Rosyjska marka jest ściśle powiązana z zawodami jachtowymi i stała się oficjalnym partnerem najszybszego jachtu klasy RC44 podczas otwarcia Oracle Cup w Miami w 2010r.
Pojemność: 0,7 l (piękna butelka z niebieskawego, francuskiego szkła ze zdobioną złotymi elementami etykietą, w skórzanym etui w kształcie łódki)
Zawartość alkoholu: 40%


Cardenal Mendoza,
Solera Gran Reserva,
Brandy de Jerez
(Sanchez Romate Hnes)

Hiszpańska 15-letnia brandy, o głębokiej kasztanowej barwie i aromacie prażonych orzechów, wanilii, śliwek. Na podniebieniu: soczysta struktura, nuty toffi, kakao i sherry; długi finisz o posmaku suszonych śliwek i przypraw.
Pojemność: 0,7 l - zestaw prezentowy z piersiówką
Zawartość alkoholu: 40%


Jagermeister
Niemiecki
likier ziołowo-korzenny o słodko-gorzkim smaku. Wytwarzany jest według receptury z 1934r., z macerowanych 56 ziół, owoców, korzeni i kor drzew z całego świata (m.in. tymianek, rumianek, drzewo sandałowe, szafran, imbir, rozmaryn, borówka, bazylia, pietruszka, cynamon).  
Pojemność: 0,7 l
Zawartość alkoholu: 35%


Jack Daniel's  Old No. 7
Tennessee Whiskey
Najsłynniejsza amerykańska whisky klasy premium. Często mylona z burbonem, lecz nie jest to burbon (jak większość amerykańskich whiskey), a tzw. Tennessee whiskey. Kongres amerykański uznał Tennessee whiskey za oddzielną kategorię trunku, obok bourbona i rye whiskey, już w 1941 roku. Tennessee whiskey w odróżnieniu od burbona poddawana jest 10-dniowej filtracji przez 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego. Leżakuje w ręcznie robionych dębowych beczkach przez okres od czterech do sześciu lat. Ciekawostką jest fakt, że Jacka Daniel'sa do dzisiejszego dnia nie można degustować w miejscu, gdzie powstaje. Miasto Lynchburg, w którym znajduje się destylarnia (najstarsza zarejestrowana w USA od 1866r. przez Jacka Daniela), leży w konserwatywnym hrabstwie Moore, w którym nadal obowiązuje prohibicja. Na terenie destylarni można kupić butelkę JD, jednak otworzyć ją wolno dopiero poza granicami hrabstwa. Cechy trunku: Bursztynowa barwa. Słodki, waniliowo-kukurydziano-taninowy zapach. Unikalny, łagodny, lekko przeprzny smak z akcentami dębu, karmelu, toffi i wanilii oraz długim, dębowo-waniliowym, pieprznym finiszem wzbogaconym nutą dymu z klonowego węgla drzewnego. Whisky niezwykle gładkie i subtelne.
Pojemność:  0,7l (zestaw z 2 szklankami)
Zawartość alkoholu: 40%


Jack Daniel's  Old No. 7
Tennessee Whiskey
Najsłynniejsza amerykańska whisky klasy premium. Często mylona z burbonem, lecz nie jest to burbon (jak większość amerykańskich whiskey), a tzw. Tennessee whiskey. Kongres amerykański uznał Tennessee whiskey za oddzielną kategorię trunku, obok bourbona i rye whiskey, już w 1941 roku. Tennessee whiskey w odróżnieniu od burbona poddawana jest 10-dniowej filtracji przez 3-metrową warstwę klonowego węgla drzewnego. Leżakuje w ręcznie robionych dębowych beczkach przez okres od czterech do sześciu lat.
Trunek o bursztynowej barwie. Słodki, waniliowo-kukurydziano-taninowy zapach. Unikalny, łagodny, lekko przeprzny smak z akcentami dębu, karmelu, toffi i wanilii oraz długim, dębowo-waniliowym, pieprznym finiszem wzbogaconym nutą dymu z klonowego węgla drzewnego. Whisky niezwykle gładkie i subtelne.
Pojemność: 3 l (butelka na huśtawce)
Zawartość alkoholu: 40%


Johnnie Walker
Red Label
Szkocka whisky mieszana (blended).
Jedna z najpopularniejszych odmian whisky.
Mieszanka leżakująca przez 3 lata, złożona z 35 destylatów.
Trunek o bursztynowej barwie.
Aromat z wyczuwalnymi nutami zboża, karmelu, suszonych owoców i torfu.
Smak karmelowo-zbożowy, z rozgrzewającym, lekko alkoholowym finiszem.
Pojemność: 4,5 l
Zawartość alkoholu: 40% 

Old St. Andrews
Whisky Barrel
Malt Scotch Whisky
Aged 10 Years

Szkocka 10-letnia whisky typu blended Malt o lekko wytrawnym, kwiatowym aromacie, z odświeżającą końcówką o smaku imbiru, trawy cytrynowej czy zielonego jabłka.  

Pojemność: 0,7 l  (beczułka w opakowaniu z rączką)
Zawartość alkoholu: 40%


 
 

Wódka Dębowa
Wódka czysta
, o łagodnym, lekko dębowym smaku i z pasemkiem drewna dębowego wewnątrz butelki. Wkład dębowy nadaje smak, a do stalowej cysterny dodawane są wiórki dębowe oraz zestaw ziół. Jednym ze składników Dębowej jest kwiat czarnego bzu.   
Pojemności: 0,5l; 0,7l; 1l; 1,5l; 2l; 3l
Zawartość alkoholu: 40%
        


 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego